2016. augusztus 28., vasárnap

Csak nem sikerült az áttörés - óriási vereséget szenvedett Ócsa csapata ( - nem véletlenül nem reklámozzák)

Tovább hozta rossz formáját Bukodi polgármester csapata a 3. fordulón.

Szomorú vasárnap - kikaptunk

Most Újhartyánon volt a sor, hogy kipicsázza, helyére tegye a másodosztályban szereplő ócsai fiúkat.

Az ezer hatszáz fő lakost számláló Újlengyel község lelkes társulata úgy vágta zsebre Ócsa gazdagon támogatott csapatát a saját pályájukon, hogy azt szomorú volt látni. Ma még egy árva becsületgólra sem futotta, miközben a kis község csapatából öten is képesek voltak gólt lőni nekünk. Voltak akiknek kétszer, háromszor is sikerült. Így lett 9-0 a végeredmény.

http://www.fcdabas.hu/pics/skitter/tao.jpgMíg Újlengyel tisztán csak futballozott és a játékra összpontosított, addig az ócsai játékosok ismét nem voltak képesek erre. Ahogy az elmúlt hetekben úgy most is csak a büntetőlapokat sikerült megszerezni, a győzelmet nem. A 72. percben Hajdúnak sikerült piros lappal kiállíttatnia magát.

Majd a 80. a 83. a 84. és a 90. perceben is beszedtünk 1-1, (még összesen 4) gólt. Ezzel együtt vertek bennünket 9-0-ra. Még szerencse, hogy a 90. percet követően lefújták a mérkőzést. Csúnya lett volna számunkra még a pályán maradni. Nem is akarta közülünk ezt már senki.
Hiába drukkoltunk a srácoknak, nem tört meg a jég, csupán a patronált csapatunk. Ez bizony kudarc.